Kuidas osaleda? – Eesti Joonistab

Kuidas projektis osaleda?

Kuidas ma saan oma maalimise lõuendi?

Valige millise lõuendi ning millises SmartPost pakkiautomaadis soovite kätte saada, seejärel tasuge lõuendi eest. Lõuendit saadetakse teie aadressile nii pea kui võimalik.

Teie saate valida lõuendi kolme suuruse vahel: 20cm*30cm; 40cm*50cm; 50cm*80cm. Mida suurem on lõuend, seda suurem on teie projektis osalemise ning lastefondi toetamise panus.

Maalimise lõuendi ostmisel osalete automaatselt Eesti Joonistab projektis. Lõuendite müügist saadud vahendid saadame SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondile.

Kuidas ma saan oma valmis joonistuse tagasi saata?

Lõuendi tagasisaatmise kood on sama, mis pakiautomaadist lõuendi kättesaamisel kasutatud kood.  Te ei pea maksma täiendavaid saatmiskulusid. Täpsemalt lugege siin.

Mida teeme teie valmis töötega?

Üks meie eesmärkidest on Guinnessi rekord. Panime kokku kõige suurima maali, millest võtab osa kõige rohkem inimesi. Rekordi püstitamiseks peame looma maalilõuendi pindalaga vähemalt 1501м². See on ambitsioonikas eesmärk, kuid saavutatav. Seetõttu palume teil oma valmis tööd meile tagasi saata. Paneme teie valmis töödest kokku ühe suure maali, mille suurus on üle 1500м². Niipea kui Guinnessi rekord on registreeritud, paneme kõik tööd oksjonile. Või leiab kollektsionääri, kes on valmis ostma kogu kokkupandud maali tervikuna. Maali müügist saadud tulu läheb erinevatele heategevusprojektidele.

Kas kusagil on võimalik vaadata lõputööd?

Kindlasti. Kuid kõigepealt peame maali kokku panema. Selleks peab olema tagastatud vähemalt 25 000 lõpetatud tööd. Õmbleme kõik lõuendid kokku ja kuvame need sobivas kohas. Võttes arvesse lõpliku maali suurust, peaks see olema mahukas ruum, kuhu lõuend mahub. Valmis tööd osana suurest maalist leiate meie Instagrami lehelt: eesti_joonistab

Teie väike panus projekti toob meid lähemale lõppeesmärgile. Usume siiralt, et suudame koguda oma ühe ühise Eesti maali!

Shopping Cart