Projektist – Eesti Joonistab

Projekti kohta

Kutsume teid osalema projektis Eesti Joonistab.

Miks me seda korraldame, mis on meie eesmärgid ja kaua projekt kestab?

  1. Kogume raha mobiilse röntgeniaparaadi ostmiseks Tallinna Lastehaiglale. Mida rohkem osalejaid on, seda kiiremini vajalik summa saab kogutud. Meie eesmärk on koguda 200 000 eurot mobiilse röntgeniaparaadi ostmiseks. Just nii palju see maksab
  2. Soovime teha suurima pildi, mille loomisel osaleb kõige rohkem inimesi ning seeläbi püstitada Guinnessi rekord! IGA EESTI ELANIK ON TÄHTIS!
  3. Projekt jätkub seni, kuni kogume Guinnessi rekordi jaoks vajaliku arvu lõuendeid.

Kuidas see töötab??

Annetuste kogumiseks meie korraldasime maali lõuendite müüki. Nende ostmisega aitate kaasa mobiilse röntgeniaparaadi ostmisele.

Samuti eeldame, et kui olete lõuendi kätte saanud, saate sellele midagi joonistada ja siis meile tagasi saata. See on vajalik kõigi jooniste kokkuviimiseks ja seejärel neist ühe suure lõuendi koostamiseks. Üks ühine Eesti joonistus. Nii saame Guinnessi rekordi püstitada. 

Ma ei taha joonistada. Mis siis teha?

Vaatleme kahte võimalust.

  1. Soovite annetada, aga ei taha maalida.

Selleks valige summa, mille soovite annetada (5; 10; 25; 40), klõpsake nuppu “Osalema” ja valige korvist väli “Annetus”. Ei soovi lõuendit joonistamiseks. “

Seda tehes teete annetuse ja me ei saada teile maalilõuendit.

         2. Soovite annetada, kuid ei oska või ei taha maalida. 

Me ei nõua, et te värviksite või teeksite seda professionaalselt. Eneseväljendamiseks lõuendil piisab muudest viisidest. Näiteks võite oma soovid kirjutada tavalise pastapliiatsiga. Me ei määra piire.

Meist

MTÜ National Costumes projekti “Eesti Joonistab” korraldaja.

Andrei Jermakov on MTÜ National Costumes ja projekti “Eesti Joonistab” asutaja. Olles töötanud rehabilitatsioonikeskuses (Lullabed rehabilitatsioonikeskus) direktorina, olin näinud, et paljud lapsed vajavad tõelist abi.

Meie missioon – on ühendada inimesi, kes soovivad osaleda heategevuslikus projektis, et soetada Tallinna lastehaigla vastsündinute osakonnale mobiilne röntgeniaparaat.

Meie peamine ülesanne selles projektis on meelitada võimalikult palju osalejaid, et SA Tallinna Lastehaiglale reaalset abi pakkuda.

Shopping Cart